Hakkımızda

Hakkımızda

EMR Granit & Mermer olarak azmimizi, emeğimizi ve tecrübemizi harmanlayıp, müşteri memnuniyetini ve en üst düzey hizmeti prensip haline getirerek başladık. İlk günkü heyecan ve gayretimizle en iyiyi en uyguna sunabilmek için çalışıyor ve yılların verdiği tecrübeyle kaliteli işler sunuyoruz.

Uzun yıllar sektör tecrübesiyle birbirinden değerli yüzlerce projeye imzamızı attık ve imza atmaya da devam ediyoruz. Sektörün köklü firması olarak tecrübemize ve işçiliğimize güveniyoruz. Yıllardır kaliteden ödün vermeden en iyiyi en uyguna sunmaya gayret ediyoruz.

Doğallığın olduğu her yerde biz varız. Yaşam alanlarına doğallığı ve mermerin asil görünümünü katmak isteyen herkesin yanındayız. Mermer, Granit, Çimstone, Belenco, Calisco ve Silestone ürün gruplarımızla ihtiyacınıza ve bütçenize uygun çözümler sunuyoruz. 

bizimle tanışın

Sizlere Hizmet Vermekten Onur Duyarız

En kaliteli hizmeti en uyguna sağladığımızdan eminiz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bize iletişim sayfamızda bulunan adres, mail ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
  Call Now Button0312 396 00 02

  EMR Granit & Mermer olarak azmimizi, emeğimizi ve tecrübemizi harmanlayıp, müşteri memnuniyetini ve en üst düzey hizmeti prensip haline getirerek başladığımız yolculuğumuza, daha da büyük heyecanla ve profesyonel ekibimizle Türkiye'nin Başkenti Ankara'da devam ediyoruz.

  ADRES

  Yuvaköy Mahallesi 3709. Sk. No:10/1 Yenimahalle /ANKARA

  TELEFON

  0 552 396 00 02
  0 312 396 00 02

  EMAIL

  info@emrgranit.com

  Sepet